стрічка

На Закарпатті судитимуть головного інженера товариства за службову недбалість, яка призвела до забруднення ґрунтів

22 Травня 2022, 10:32
На Закарпатті судитимуть головного інженера товариства за службову недбалість, яка призвела до забруднення ґрунтів 394
На Закарпатті судитимуть головного інженера товариства за службову недбалість, яка призвела до забруднення ґрунтів

За даними слідства, у 2018-2019 роках за договором, який уклало товариство, провели частковий демонтаж підземних резервуарів нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок». При цьому неналежне виконання службовцем своїх посадових обов’язків призвело до забруднення ґрунту залишками нафтопродуктів. 

Про це повідомляють на сайті Суспільного.

«Чоловік не здійснив належний контроль під час проведення демонтажних робіт і не забезпечив своєчасного знешкодження й утилізації небезпечних відходів», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Відкриті вікна: смертельна небезпека для тварин

«Таким чином товариство допустило самовільне злиття рідин із нафтошламом у відкритий ґрунт, що призвело до забруднення земель на площі понад 10 тис. кв. м. Експертиза встановила, що розмір заподіяних збитків склав понад 34 мільйони гривень. Для їх відшкодування Спеціалізована екологічна прокуратура обласної прокуратури заявила цивільний позов. У межах цієї суми на нерухоме майно товариства накладений арешт», – повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

До суду скерували обвинувальний акт щодо головного інженера ТОВ «Прикарпатзахідтранс» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Згідно із санкцією статті йому може загрожувати позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Коментар
26/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022