Про нас

Еко.Район – просвітницьке медіа мережі Район.in.ua про охорону довкілля.

Видання висвітлює локальні новини із громад Волинської, Рівненської та Закарпатської у сфері захисту довкілля, а також розповідає про нищівний вплив російської агресії на природу, «зелений» курс України та наслідки кліматичної зміни. 

Еко.Район об'єднує екосвідомих українців, експертне середовище науковців, природоохоронців та зоозахисників, а також всіх небайдужих до проблеми захисту довкілля. 

Наша місія – показувати локальні прояви глобальних явищ. 

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;
  • добробут;
  • рівноправ’я;
  • репутація.

На Еко.Район працює редакторка Іванна Антонюк.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Усі сайти мережі за 2022 рік зібрали читацьку спільноту зі 14 мільйонів читачів з усіх куточків світу. Найпалкіші прихильники стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює у Волинській, Рівненській, Львівській, Закарпатській та Херсонській областях. Також він об’єднує дев'ять тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 30 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Головна редакторка мережі – Ірина Воротна, директор ТОВ «Інформаційне агентство Район ін юа» – Ігор Денисевич.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua є офіційно зареєстрованим медіа від ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа»  та працює у складі CID Media Group. Це – один з найбільших регіональних медіахолдингів України, до складу якого входять проєкти Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm. 

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

Власником ТОВ «Інформаційне агентство «Район ін юа» є Роман Корсак, генеральний директор  VolWest Group.

Контакти: 

[email protected]

13/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024