стрічка

Як працюють системи пожежної безпеки у лісах Поліського лісового офісу

25 Травня 2023, 16:09
Системи пожежної безпеки у лісах Поліського лісового офісу 308
Системи пожежної безпеки у лісах Поліського лісового офісу

Всі лісові масиви Волині та Рівненщини охоплені відеоспостереженням. Сьогодні це – автоматизована цифрова система контролю, яка складається з кількох рівнів.

125 систем обладнані відеокамерами з радіусом огляду – 25-35 кілометрів, кут огляду на горизонті – 360 градусів. Про це пише Поліський лісовий офіс.

Система здатна витримувати низькі температури та спеку – поріг до +50 градусів за Цельсієм.

Відеокамери можуть фіксувати навіть незначне задимлення, яке ще не переросло в пожежу – це дає можливість попередити його.

У лісництві, в адмінбудівлі кожної філії та Офісі встановлене обладнання з моніторами, що дає можливість бачити ситуацію. Таким чином налагоджена трирівнева система контролю.

«Пожежник» – це сучасна ІТ-система, яка є головним помічником. В оперативності дій не відстає від штучного інтелекту. Програма налагоджена таким чином, щоб у випадку виявлення загоряння за кілька хвилин прокласти маршрут доїзду, показати найближчі пункти водозабору. Щоб система працювала, 135 пожежних авто укомплектовані необхідним обладнанням та пожежним інвентарем. 

«Та якими б сучасними не були системи, вони лише допомагають людям. На постійній варті і у випадку біди готові приступити до роботи 2570 працівників особового складу», – йдеться у дописі.

 

Коментар
29/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023