стрічка

Мандрівник Дмитро Комаров зняв програму про Тунель кохання

23 Листопада 2021, 17:14
Тунель кохання 568
Тунель кохання

Дмитро Комаров показав найромантичніше місце не лише Рівненщини, а й усього світу – «Тунель кохання».

Так, у своїй програмі «Мандруй Україною» телеведучий-мандрівник розповів про те, що ніколи не побачите на фото туристів, повідомляє ITV.

Відомо, що ще у липні Дмитро Комаров разом із дружиною відвідали це романтичне місце, повертаючись з Карпат.

До слова, існує декілька версій походження тунелю кохання, більшість з них досить романтичні, як от про парубка і дівчину з різних селищ – Клевані та Оржева. Молоді покохали один одного, але батьки дівчини не вірили у справжність і серйозність намірів хлопця.

Щоб довести свою любов молодик, який працював інженером-проектувальником, запропонував своєму керівництву зробити залізничне сполучення довжиною 4 кілометри лісом між селищами. Це було доречно, тож керівництво погодилось, а корисний вчинок парубка вразив батьків коханої й вони дали згоду на одруження.

Більш схожа на правду прозаїчна версія створення тунелю. У часи СРСР спочатку була побудована залізниця для військових потреб, а з метою конспірації її замаскували висадженими деревами. З часом військові пішли, тунель втратив свою стратегічну функцію і почав заростати. Згодом в Оржеві з’явився деревообробний комбінат і рейками почав курсувати потяг з деревиною, збиваючи гілки й витесуючи форму арки тунелю. До речі, потяг можна побачити й зараз, він курсує тричі на день.

Незалежницького бренду Fujifilm тощо. Особливо обожнюють відвідувати тунель закохані пари. Молоді люди вірять, що поцілунок в тунелі кохання скріпить їхню любов на все життя, а бажання, загадані стоячи на рейках і тримаючись за руки, неодмінно стануть дійсністю.

Читайте також: На Рівненщині затримали браконьєра з «павуком»

Коментар
06/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021