стрічка

На Рівненщині виявили незаконну порубку дерев

04 Лютого 2023, 13:08
Незаконна порубка дерев 760
Незаконна порубка дерев

Незаконна порубка дерев на Рівненщині завдала державі збитків на понад 150 тисяч гривень

До Державної екологічної інспекції Поліського округу від правоохоронних органів надійшов лист з матеріалами стосовно незаконної вирубки дерев за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району.

 Під час розгляду зазначеної справи фахівцями Інспекції на земельній ділянці, яка перебуває у комунальній власності Березнівської міської ради за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району, встановлено факт незаконної порубки 269 сироростучих дерев породи сосна, береза, осика.

Загальна сума шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев, становить 156 тисяч гривень.

Оскільки в діях осіб, які вчинили вищевказане порушення, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, Інспекція направила матеріали щодо незаконної порубки дерев до правоохоронних органів з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України, а також для встановлення осіб, винних у скоєні порубки з метою притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023