стрічка

На Сарненщині вилучили близько 20 тонн деревного вугілля

16 Червня 2021, 15:44
Випалювали вугілля 565
Випалювали вугілля

На Сарненщині вилучили 5 підозрілих бочок та близько 20 тонн деревного вугілля.

Про це інформують в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Прокурори Рокитнівського відділу Сарненської окружної прокуратури, спільно з працівниками ВП №2 Сарненського РВП ГУНП в області, ГУ Держгеокадастру у Рівненській області, Державної екологічної інспекції Поліського округу, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом забруднення атмосферного повітря внаслідок незаконного випалювання деревного вугілля, 15 червня провели санкціонований огляд земельної ділянки сільськогосподарського призначення поблизу села Масевичі, Сарненського району.

За його результатами вилучили 5 піролізних печей для випалювання деревного вугілля та близько 20 тонн вже готової продукції, пофасованої у мішки.

Встановили, що випалювання деревного вугілля на земельній ділянці здійснюється всупереч цільовому призначенню землі та без необхідних дозволів на викиди в атмосферне повітря. Крім того, не дотримані вимоги пожежної безпеки, враховуючи специфіку даного виробництва відсутня пожежна водойма, місце для відходів та пожежобезпечний склад. 

Також, на момент перевірки, у власника майна не було документів на піролізні печі, технічного паспорта на кожну бочку та сертифікату її відповідності для використання.

Усе виявлене вилучили, вирішується питання накладення арешту на це майно та встановлюється походження лісоматеріалів для такого незаконного виробництва.

Читайте також: Викрили сарненця на незаконному переправленні осіб через кордон

Коментар
30/07/2021 П'ятниця
30.07.2021
29.07.2021
28.07.2021