Екоклуб встановлює сонячні електростанції для лікарень у громадах
![Екоклуб встановлює сонячні електростанції для лікарень та водоканалів у громадах Екоклуб встановлює сонячні електростанції для лікарень та водоканалів у громадах](https://eco.rayon.in.ua/storage/cache/images/upload/news/33/2023-05/16-jJ3VHEve/700x371-64638f224366f.webp)
Екоклуб шукає громади, які зацікавлені встановлювати сонячні електростанції для об’єктів критичної інфраструктури.
Для співпраці потрібно заповнити анкету. Про це пишуть на сайті Екоклубу.
За результатами анкетування активісти зберуть контакти громад, які готові встановити СЕС для водоканалів та лікарень. Також експерти розроблять техніко-економічні обґрунтування для вибраних об’єктів – документи, які містять інформацію щодо технічної та економічної доцільності реалізації проєктів.
Крім того, Екоклуб шукає компанії, які встановлять сонячні електростанції для водоканалів та/або лікарень в українських громадах. Заповнюйте анкету для співпраці за цим посиланням.
Види робіт (можна виконувати порізно або ж комплексно):
- підготовка попереднього та техніко-економічного обґрунтування,
- розроблення проєктно-кошторисної документації,
- встановлення СЕС тощо.
Заявки розглядатимуть за мірою їхнього надходження. Підрядників відбиратимуть на конкурсній основі. Оплата послуг здійснюватиметься відповідно до ринкових цін.
Торік разом із закордонними партнерами Екоклуб започаткував проєкт Solar Aid For Ukraine. Його мета – встановити для об’єктів критичної інфраструктури СЕС.
Станом на 1 травня ми залучили співфінансування та надали технічну підтримку для 10 проєктів – у Сумах, Житомирі, Звягелі, Бродах, Кременчуці, Рівному, Дубні та Ніжині.
Читайте також: Для лікарні на Сумщині встановлять сонячну електростанцію