стрічка

У США ведмідь зробив сотні селфі на камеру-пастку

29 Січня 2023, 11:04
Фото: OPEN SPACE AND MOUNTAIN PARKS 1859
Фото: OPEN SPACE AND MOUNTAIN PARKS

З 580 знімків, зроблених камерою спостереження у природному парку в Колорадо, понад чотири сотні закарбували одного й того самого чорного ведмедя. 

Більшість тварин, які проходили повз одну із камер, встановлених у природному парку в Болдері, просто шукали їжу чи тихе місце для відпочинку, пише ВВС.Україна

Але цей ведмідь з'являвся перед камерою знову і знову, – очевидно, як заявив речник парку Філіп Єйтс, ведмідь мав «особливий інтерес» до камери й користувався можливістю зробити ще одне «селфі».

«Ми завжди сміялися з тих знімків, та й ніхто б не встояв», – каже він. 

Адміністрація заповідника розмістила кілька фото ведмедя у твіттері, і «зірка селфі» скоро стала дуже популярною у соцмережах. 

«Гадаю, що спереду я виглядаю дуже так ок, а от щодо профілю – не певен. Чи не задовгий ніс?» – жартує про «зірку селфі» один з дописувачів.

Загалом у природному парку на 186 кв. км є дев'ять камер спостереження за рухом. Вони активуються, коли тварина проходить повз них. Коли це трапляється, камера або записує коротке відео, або робить знімок. 

Зазвичай такі камери, що допомагають вивчати тварин з мінімальною присутністю людини, фіксують птахів, лисиць та ведмедів.

Їх встановлюють у місцях з активним рухом тварин, які визначають за відбитками лап. 

«Камери допомагають нам дізнатися, які тварини насправді живуть у лісі, і що вони роблять впродовж днів, тижнів чи навіть років», – розповідає еколог заповідника Крістіан Нунс.

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023