стрічка

На Волині суд зобов'язав встановити межі пам'ятки природи «Витік річки Турії»

25 Листопада 2022, 13:49
Фото Viacheslav Galievskyi з Вікісховища 456
Фото Viacheslav Galievskyi з Вікісховища

На Волині суд зобов'язав сільську раду встановити межі пам'ятки природи «Витік річки Турії».

Волинський окружний адміністративний суд задоволив позов прокуратури та зобов'язав орган місцевого самоврядування провести роботи із встановлення меж гідрологічної пам'ятки природи місцевого значення «Витік річки Турії». Про це інформують у пресслужбі Волинської обласної прокуратури. 

Прокурори з'ясували, що об'єкт природно-заповідного фонду площею 0,2 га утворений задля збереження джерела, з якого бере початок річка Турія. 

Проте сільська рада, попри вимоги чинного законодавства та приписи органу контролю, досі не організувала робіт із встановлення меж пам'ятки, правовстановлюючі документи на неї теж не виготовлялись і право комунальної власності на земельну ділянку не зареєстроване.

Відсутність встановлених меж в натурі об’єкту природно-заповідного фонду фактично унеможливлює збереження його природного різноманіття ландшафтів, охорони довкілля, підтримання екологічного балансу.

За втручання прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції в області сільську раду зобов'язали вжити заходів задля неухильного дотримання режиму охорони та використання об’єкта природно-заповідного фонду.

Коментар
Код блоку:
02/12/2022 П'ятниця
02.12.2022
01.12.2022
30.11.2022
29.11.2022