стрічка

Діти-переселенці з вчителями Поромівської громади відвідали фестиваль «Волинська Голландія»

16 Травня 2022, 15:05
Діти-переселенці з вчителями Поромівської громади відвідали фестиваль «Волинська Голландія» 578
Діти-переселенці з вчителями Поромівської громади відвідали фестиваль «Волинська Голландія»

Діти-переселенці Поромівської громади разом з вчителями Бужанківського ліцею відвідали масштабний фестиваль «Волинська Голландія».

Подія відбулася 12 травня. Про це йдеться на сайті БУГ.

Староста Бужанківського старостинського округу Юрій Шулякевич зазначив, що екскурсію для діток організував колектив навчального закладу, аби подарувати малечі позитивні емоції та приємні спогади.4

Діти разом з сім’єю були змушені покинути свої домівки у Харкові та Запоріжжі. Тому безплатно оселились на території Поромівської громади, де їх гостинно зустріли мешканці.

Як розповіла директор Бужанківського ліцею Світлана Василюк, для малечі надалі організовують різноманітні заходи та екскурсії, вони уже відвідали найвищу гойдалку, музей краєзнавця Миколи Корзонюка, екопарк «Аміла» та фестиваль «Волинська Голландія».

Читайте також: У двох школах Камінь-Каширщини розводитимуть декоративних птахів

Переселенці мали можливість погодувати тваринок у контактному зоопарку на території фестивалю, зробити яскраві знімки на квіткових фотозонах та покататись на атракціонах. Також по дорозі до незабутніх вражень, вчителі розповідали історію Волині та читали поезії Лесі Українки.

Фоторепортаж одного з днів проведення фестивалю та незабутнього відпочинку дітей на території Волині.

 

Коментар
26/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022