стрічка

За минулу добу на Волині ліквідували 10 пожеж

19 Березня 2022, 13:38
За минулу добу на Волині ліквідували 10 пожеж 1044
За минулу добу на Волині ліквідували 10 пожеж

На Волині за минулу добу рятувальники ліквідували 10 пожеж в екосистемах на площі понад 15 гектарів.

Про це йдеться на сторінці рятувальників Волинської області у фейсбуці.

У Ковельському районі горіла суха трава в Турійську та на території Турійської селищної громади, а також в Дубівській сільській громаді.

У Володимир-Волинському районі – в Оваднівській, Литовезькій, Іваничівській, Затурцівській територіальних громадах.

У Луцькому районі – на території Боратинської сільської громади.

Силами рятувальників та місцевих пожежних команд усі пожежі ліквідовані. У більшості випадків горіння спричинило необережне поводження з вогнем невстановлених осіб. 

А в селі Теричани Турійської селищної громади, де горіла суха трава й чагарники на площі пів гектара, особу, яка відповідатиме за необережні дії з вогнем, що призвели до пожежі встановлено – Гороцюк В.О. 

За пожежу сухої трави на площі 1 гектар у селі Новостав Боратинської сільської ради відповідатиме власник земельної ділянки – Сус М.А. А Тищук А.І., власник земельної ділянки на вулиці Надрічній у Луцьку, відповідатиме перед законом за необережне поводження з вогнем.

Рятувальники нагадують громадянам про заборону спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках та відповідальність відповідно до чинного законодавства за такі порушення. 

Зважаючи на воєнний стан, спалювання посуші трактується як диверсія та карається позбавленням волі на 10-15 років з конфіскацією майна.

Коментар
04/07/2022 Неділя
03.07.2022
02.07.2022