УВАГА Волинь, Рівненщина, Закарпаття, Львівщина!

повітряна тривога

усі в укриття

стрічка

У Камінь-Каширську дерево впало на перехожих

25 Січня 2022, 09:01
У Камінь-Каширську дерево впало на перехожих 415
У Камінь-Каширську дерево впало на перехожих

У Камінь-Каширську на вулиці Першого Травня від сильних поривів вітру обламалося старе розлоге дерево й впало на дорогу, по котрій саме рухались пішоходи та транспорт.

Про це йдеться на сайті Полісся.

Внаслідок такого раптового обвалу, травм зазнав житель міста, який саме проходив тротуаром з онукою.

Пенсіонерові надавали медичну допомогу в місцевій лікарні. Дивом неповнолітня дівчинка встигла пробігти небезпечний відрізок шляху й уникнула обвалу.

У Камінь-Каширську дерево обвалилося прямо на перехожих
У Камінь-Каширську дерево обвалилося прямо на перехожих

«Дерево ледве не прибило мою чотири річну донечку та батька. Дякувати Богу, дитина відбулась тільки переляком, а от татові не пощастило – у нього рвана рана на нозі, яку довелося зашивати. Зараз він перебуває у лікарні. Добре, що всі залишилися живі. Та сухі дерева як стояли роками, так стоятимуть й далі, наражаючи на небезпеку перехожих при кожному пориві вітру. Щоразу думаєш: встигнеш пройти під падаючими гілками чи ні», – коментує ситуацію мама дівчинки та донька постраждалого чоловіка Тетяна Кисляк.

Вона запитує, хто має опікуватись цим питанням? Невже треба чекати, поки хтось загине, аби навести лад? Цього разу «пронесло», а наступного може статися трагедія. Тим паче, що цією дорогою щодня ходять люди на роботу та дітки в школу й садочок

Мешканці Камінь-Каширського нарікають на аварійні дерева
Мешканці Камінь-Каширського нарікають на аварійні дерева

Жителі міста зауважують, що аварійне дерево і ще ряд старих насаджень у райцентрі давно треба було зрізати. Адже вони несуть загрозу перехожим й, до того ж, вже не мають естетичного вигляну. Варто прибрати сухостої й на їх місці висадити молоді деревця, облаштувати сучасний ландшафтний дизайн.

Через два дні після надзвичайної події у центрі Каменя-Каширського комунальники таки зрізали згадані аварійні дерева та пообтинали гілля сусідніх насаджень, які становлять небезпеку для пішоходів. Однак у місті таких проблемних зон ще є чимало: багато каштанів по вулиці Шевченка, наприклад, хворі та порохняві.

У Камінь-Каширську є старі дерева, які знаходяться в аварійному стані
У Камінь-Каширську є старі дерева, які знаходяться в аварійному стані

«Ми не можемо самовільно у будь-який момент зрізати якесь дерево на території громади. На це щоразу має бути погодження екологічної служби. Восени минулого року ми з екоінспекторами обстежили усі насадження по Камінь-Каширській громаді й склали перелік дерев (переважно хворих), які підлягають знесенню», – зазначає міський голова Віктор Пась.

Він додає, що у місті таких є понад сотня, а по громаді – поверх тисячі. Поступово роботи в цьому напрямку вже здійснюються. Але, до речі, дерево, яке обламалось по вулиці Першого Травня, тоді не потрапило до зазначеного вище списку. Тож довелося повторно погоджувати з екологами можливість терміново зрізати його, як небезпечне для суспільства.

 

 

 

 

Коментар
22/05/2022 Неділя
22.05.2022
21.05.2022
20.05.2022