стрічка

У лісої галузі Закарпаття нова очільниця

20 Жовтня 2021, 16:11
Лісову галузь Закарпаття очолила уродженка Сваляви 879
Лісову галузь Закарпаття очолила уродженка Сваляви

Лісову галузь Закарпаття очолила уродженка Сваляви Вікторія Білоусова. До цього жінка обіймала посаду заступника директора лісового господарства.

Про це повідомляє «Голос України».

У понеділок, 18 жовтня, в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства Вікторія БІлоусова приступила до виконання обов'язків начальника.

Нова керівниця ознайомилась з колективом управління та зауважила, що триматиме на особистому контролі питання щодо охорони, збереження та відновлення лісів.

Закарпатська область – найбільш лісиста в Україні. На її території працюють два десятки лісгоспів, у яких зайнята велика кількість працездатного населення. І ця галузь - провідна в економіці краю. Однак уже другий рік лісмисливгосп залишався без очільника. І це викликало здивування громадськості. Але експерти схиляються до думки, що центр і місцеві високопосадовці ніяк не могли дійти згоди щодо кандидатури.

У наказі голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця від 12 жовтня сказано: В. Білоусову призначено на вказану посаду «як таку, що визначена переможцем конкурсу з випробувальним строком шість місяців». Варто також зазначити, що конкурс проводився ще навесні. Однак лише тепер переможцеві нарешті ввімкнули зелене світло.

До речі, певний час Вікторія Білоусова працювала заступником директора Свалявського держлісгоспу. 

 

Коментар
06/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021