стрічка

На Рівненщині посадять енергетичну вербу

17 Жовтня 2021, 11:28
Енергетична верба 930
Енергетична верба
У приміщенні Дядьковицької сільської ради підписали меморандум між компанією «Рівнетеплоенерго» та Дядьковицькою громадою.
 
Метою угоди є співпраця між компанією і громадою з метою вирощування та перероблення енергетичної верби для потреб «Рівнетеплоенерго», повідомляє «7 днів».
 
Це дасть можливість в майбутньому зменшити споживання газу, а відтак й запобігти підвищення тарифу на теплопостачання.
«Ми сьогодні починаємо проект, який є складовою стратегії «Знлений перехід». Метою якого є зменшення споживання газу в майбутньому на 50%. Ми плануємо висадити в Дядьковицькій громаді близько двох мільйонів дерев енергетичної верби. Щоб забезпечити потреби теплової генерації «Рівтеплоенерго». – сказав засновник компанії «Укртепло» Іван Надєїн.
Читайте такожПаливо з топінамбура
 
Для сільської громади, це можливість створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету громади.
«Для нашої громади це великий плюс. Можливість розвитку в напрямку енергоефективності та економічного процвітання. Ми вдячні нашим партнерам, що обрали саме нас. Це шанс для нашої громади». – зазначила очільниця Дядьковицької громади Людмила Вітковець.
Енергетична верба — вид верби (Salix), що швидко росте, тому придатна для використання як біомаса. Варто зазначити, що вирощування енергетичної верби, це дворічний цикл вирощування та перероблення сировини.
 
Коментар
06/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021