Не пінгвінами єдиними: які птахи проживають в Антарктиді

У Антарктиці зустрічаються два види крячків – полярний та антарктичний. Обидва ці птахи здивують вас своїми неймовірними міграціями та унікальними особливостями.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці українських полярників.
Крячки, що мешкають в Антарктиці, є одними з найцікавіших представників птахів, завдяки своїм вражаючим міграціям та зовнішнім рисам. У південних широтах можна зустріти два види крячків – полярного та антарктичного, кожен з яких має свої особливості.
Полярний крячок – це птах, що сезонно мігрує між Арктикою та Антарктикою. Він гніздиться в Арктиці, але його подорож може бути дуже довгою – до 96 тисяч кілометрів в один бік. Використовуючи панівні вітри, цей крячок долає величезні відстані, а за своє життя може пролетіти до 2,4 мільйона кілометрів.
Антарктичний крячок, на відміну від полярного, гніздиться в Антарктиці, зокрема, в районі української станції «Академік Вернадський». Його міграція не така велика, і максимальна відстань може сягати півдня Бразилії або Австралії. Важливо відзначити, що антарктичний крячок на вигляд схожий на полярного, але має дещо коротший хвіст і яскравіше пір'я під час антарктичного літа.
Родина крячків загалом налічує безліч видів, і деякі з них можна зустріти навіть в Україні, такі як крячок річковий або малий.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром