Виробництво хімічної продукції: які євроінтеграційні вимоги постають перед Україною

13 Червня 2024, 12:32
Виробництво хімічної продукції: які євроінтеграційні вимоги постають перед Україною 301
Виробництво хімічної продукції: які євроінтеграційні вимоги постають перед Україною

Хімічна продукція має містити відповідне маркування європейського зразка, а також змін зазнає рекламування хімічної продукції. 

Про це пише Міндовкілля.  

У травні уряд схвалив Технічний регламент класифікації небезпечності, маркування та пакування хімічної продукції, який імплементує відповідні європейські норми та набере чинності в листопаді.

Виробник хімічних речовин реєструватиме їх, відповідно до вимог, що прописані в проєкті Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції, розробленого для імплементації норм європейського регламенту REACH.

Оновлення зазнають і вимоги до рекламування небезпечних хімічних речовин, зокрема обов'язковим буде надання споживачам інформації про небезпеку.

«Наближаючись до ЄС, Україна впроваджує зовсім нове для себе, європейське регулювання управління хімічною продукцією», – зазначила заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олена Крамаренко

Вона також зазначила, що Міндовкілля запроваджує регулярні відкриті діалоги зі стейкхолдерами і планує проводити навчання спільно з міжнародними експертами.

 

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024
17.07.2024