Як підготувати сміття перед викиданням

17 Травня 2024, 16:56
Як підготувати сміття перед викиданням 1910
Як підготувати сміття перед викиданням

Однією з головних проблем управління відходами в населеному пункті є правильний поділ побутових відходів, що дозволяє переробити їх більш якісно, з меншими витратами енергії, часу і людського ресурсу.

Про це повідомляє Держекоінспекція. 

Перед тим як здавати скляні та пластикові пляшки на переробку їх потрібно звільнити від вмісту. Також тару рекомендують промити гарячою водою, особливо якщо вони були наповнені маслянистою рідиною або рідиною, яка містить барвники. 

Після промивання пляшки варто просушити, зняти з них етикетки, а кришки краще повернути на пляшки. 

Також пластикову пляшку необхідно розрізати для того, щоб зменшити її обсяг. Ємності, у яких зберігалася побутова хімія, необхідно відокремити від насадок-пульверизаторів.

Картонні відходи потрібно очистити від всього зайвого, зокрема скотчу. Якщо це коробки, то їх потрібно розрізати та скласти у стопку. 

Паперові відходи придатні для переробки, якщо їх не використовували як упаковку для продуктів із різким запахом, наприклад риби. Оскільки позбавити папір від сторонніх запахів неможливо ніякими хімічними засобами.

Перед тим, як позбутися старих електричних пристроїв потрібно вилучити із них елементи живлення (батарейки, акумулятори), які потрібно викинути у спеціальні контейнери, а техніку залишити поблизу смітника.  

 

Коментар
14/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024