У Всесвітній день дикої природи організації забирають зображення тварин зі своїх логотипів

03 Березня 2024, 15:25
Кадр з відео WWF-Україна та UAnimals 499
Кадр з відео WWF-Україна та UAnimals

3 березня відзначають Всесвітній день дикої природи, щоб нагадати світу, як важливо берегти біорізноманіття. 

У цей день компанії та організації по всьому світу забирають зі свого брендингу елементи природи та тварин і таким чином долучаючись до ініціативи Всесвітнього фонду природи WWF.

Так природоохоронці хочуть нагадати людству, що зараз у світі зникають цілі види рослин та тварин. 

«Ми об'єдналися, щоб нагадати людям, що кожна ланка в екосистемі є важливою, а природа потребує нашої допомоги тут і зараз, адже невідворотні зміни людство вже відчуває на собі. Окрім цього, природа України потерпає від російського вторгнення та руйнівних наслідків війни. Забруднюються ґрунти, водойми та повітря. А це нищівний уплив на екосистему», – пишуть на фейсбук-сторінці WWF-Україна.

Задля поширення цієї інформації в Україні з логотипів організації WWF-Україна та UAnimals зникли зображення панди та лева. 

Також до акції «WorldWildlifeDay» приєдналися Асоціація зоозахисних організацій України – АЗОУ, SAVE WILD, Ukrainian Bat Rehabilitation Center, HAU – Center wild animals rescue, Kyiv Animal Rescue Group, Національний антарктичний науковий центр, WHITE ROCK Bear Shelter, Домівка Врятованих Тварин, Техно Їжак, Львівська міська рада.

З логотипа Асоціації зоозахисних організацій України зникла пташка. 

Логотип організації «Save wild» прибрали зображення мавпи. 

«Наша мавпа зникла сьогодні з логотипу не випадково. Ми долучаємося, аби нагадати, що в цей час види тварин і рослин зникають у реальності. Природа України щодня страждає через ще й через війну», – пишуть природоохоронці Save wild. 

З логотипа Українського центру реабілітації рукокрилих зникло зображення кажана. 

Нагадаємо, що рукокрилі, або кажани – унікальна група ссавців. Усі кажани України занесені до Червоної книги та потребують охорони. В Україні мешкає 28 видів рукокрилих, усі з яких є комахоїдними.

Кажани відіграють важливу роль в наших екосистемах – регулюють чисельність комах.

Центр порятунку диких тварин 3 березня також змінив своє лого. 

«Наш лев зник сьогодні з логотипа не випадково. Ми долучаємося, аби нагадати, що в цей час цілі види тварин і рослин зникають у реальності», – пишуть природоохоронці. 

Команда порятунку тварин міста Києва «Kyiv Animal Rescue Group» прибрала з лого білку. 
 

Національний антарктичний науковий центр прибрав зі свого логотипа пінгвінів. 

«Природа України щодня страждає через війну. Шкода, завдана нашому довкіллю за два роки повномасштабного російського вторгнення, наразі оцінюється в понад 2,2 трильйона гривень. Закликаємо людство звернути увагу на зникнення природи навколо нас і докласти зусиль до збереження рослин і тварин», – пишуть науковці.

Змінила вигляд свого зображення і благодійна організація «Домівка Врятованих Тварин». 

Зображення лева зникло також і з логотипа Львівської міської ради.

Коментар
13/04/2024 П'ятниця
12.04.2024
11.04.2024