стрічка

Рівнерада відклала питання щодо передачі скверу тролейбусному управлінню

08 Грудня 2023, 20:05
Протест проти виділення землі Рівнеелектроавтотрансу для будівництва споруд перед сесією міськради, 8 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Рівне 1158
Протест проти виділення землі Рівнеелектроавтотрансу для будівництва споруд перед сесією міськради, 8 грудня 2023 року. Фото: Суспільне Рівне

Рівнерада відклала на довивчення питання щодо земельної ділянки з деревами і фонтаном, яку планують віддати для будівництва споруд для потреб Рівнеелектроавтотрансу. 

За це 8 грудня депутати проголосували одноголосно, інформує кореспондент Суспільного із засідання сесії.

Перед сесією два десятки людей прийшли із плакатами та висловлювали незгоду з можливим рішенням Рівнеради. 

Керівник департаменту інфраструктури і благоустрою Руслан Гудима пояснив, що йдеться про розвиток Рівнеелектроавтотрансу.

«Потребує розширення за будь-яких умов, створення і збільшення кількості паркових одиниць, які могли б бути на РЕАТ. Нам необхідна ця земля, бо на сьогодні вся площадка для відстою техніки є заповнена. Для розвитку необхідна ця земля, для розташування техніки для перевезення городян», – зазначив керіник. 

Посадовець пояснив, що діють «відповідно до запитів, які стоять гостро».

«Це є цільово, технічно виправдано. Далі рішення за вам», – звернувся Гудима до депутатів. 

Також, зі слів Гудими, дерева на ділянці намагатимуться максимально зберегти і звертатимуться для цього до відділу урбаністики.

Депутатка Олександра Коваленко зазначила, що «є не зовсім зрозумілі речі», за які депутатам пропонують голосувати:

«Давайте ми його (питання, - ред.) вивчимо. Я не бачу якоїсь страшної позиції, якщо ми вивчимо, поїдемо, подивимось на стан дерев і, можливо, там немає такої проблеми, яка на сьогодні настільки є гострою».

Депутатка Оксана Майборода звернулась до депутатів із пропозицією в процесі довивчення питання розглянути можливість розділити ділянку з встановленням статусу скверу:

«В нас буде розділено, так само як біля Сільпо, де відбувається виділення земельної ділянки під сквер, таким самим чином зробимо і тут, щоб зняти небезпеку знищення зеленої зони».

У підсумку, після дискусій, Рівнерада одноголосно 31 голосом відклала це питання на довивчення. 

Нагадаємо, на сайті міськради опублікували проєкт рішення, де йдеться про можливу передачу Рівнеелектроавтотрансу під постійне користування земельної ділянки площею 7 032 кв. м.

План земельної ділянки Рівнеелектроавтотрансу. Фото: скрин Суспільного з проєкта рішень на сайті міськради
План земельної ділянки Рівнеелектроавтотрансу. Фото: скрин Суспільного з проєкта рішень на сайті міськради

На цій території, згідно з пояснювальною запискою, планується будівництво під потреби підприємства, а саме для «розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту». Дозвіл на розробку цього проєкту розглядатимуть на сесії міськради 8 грудня.

Проти такого рішення виступили природоохоронці та закликали рівнян вийти на протест під міськраду за збереження зеленої зони біля комунального підприємства. 

 

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
02.03.2024
01.03.2024