стрічка

У Рівному хочуть передати сквер у власність комунальному підприємству

07 Грудня 2023, 16:25
У Рівному хочуть передати сквер у власність комунальному підприємству 661
У Рівному хочуть передати сквер у власність комунальному підприємству

Міська влада Рівного планує передати сквер площею 7 тисяч квадратних метрів для потреб Рівнеелектроавтотрансу.

На сесії міської ради, що відбудеться 8 грудня, розглядатимуть передачу ділянки у постійне користування комунальному підприємству, пише Екоклуб. 

Проєкт передбачає розміщення та експлуатацію будівель і споруд підприємства на місці скверу із дорослими деревами.

Колаж: Сергій Ковальчук
Колаж: Сергій Ковальчук

«Раніше міська рада Рівного затвердила Концепцію «Блакитно-зелені коридори» в якій зобов’язалася, зокрема впроваджувати заходи з адаптації до зміни клімату, дбати про збереження біорізноманіття, створювати додаткові можливості для відпочинку та відновлення у зелених зонах громади, планувати та втілювати розвиток сталої мобільності. Намір звести «будівлі та споруди» замість зеленої зони – суперечить цьому рішенню», – наголошують природоохоронці. 
На цій же сесії міської ради планують затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) серед цілей якого – збереження та розвиток зелених насаджень у громаді.
Природоохоронці та небайдужі рівняни збирають у день голосування під стінами Рівнеради, аби висловитися проти намірів знищення зелених насаджень. Акція відбудеться 8 грудня о 10:00 за адресою: вулиця Поштова, 2 (Другий Корпус Рівненського Міськвиконкому).
Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
02.03.2024
01.03.2024