стрічка

Філіям Поліського лісового офісу видали 64 лісорубні квитки цифрового формату

04 Грудня 2023, 21:51
На Волині та Рівненщині видали 64 лісорубні квитки цифрового формату 564
На Волині та Рівненщині видали 64 лісорубні квитки цифрового формату

Філіям Поліського лісового офісу видали 64 лісорубні квитки цифрового формату. Загалом опрацювали 198 заявок, поданих філіями Рівненщини та Волині, 113 із них відправлено на доопрацювання, на 21 надано відмову.

Про це 4 грудня повідомили у пресслужбі Поліського лісового офісу. 

«Така динаміка результатів переважно через технічні помилки, які виникають у звʼязку з браком досвіду заповнення є-документа. Відсоток видачі документів щодня зростає. Адже безперервними є фахові навчання відповідальних спеціалістів. Вдосконалюється робота і в процесі практичної підготовки», – пишуть у Поліському лісовому офісі. 

Електронний лісорубний квиток можна отримати за 15 хвилин. Головне – правильно оформити пакет документів.

В середньому щодня філії Поліського лісового офісу подають до 30 заявок. Кожен документ проходить дворівневий контроль.Перевірка спеціалістом міжрегіонального управління складається з п'яти кроків.

Це – правильність подання інформації в заявці, точність зазначених даних по ділянці, опрацювання заяви на видачу квитка (перевірка документів), прийняття рішення щодо видачі, повернення на доопрацювання чи відмову. Очевидно, що такий формат роботи значно спрощує досить складний процес. 

Адже раніше для того, щоб отримати лісорубний квиток, потрібно було зареєструвати заяву у ЦНАПі, тоді передати документи в управління.

Процедура могла тривати до кількох днів. І в випадку виникнення зауважень все доводилося повторювати.

Зараз фахівці виконують усі ці кроки безпосередньо на своєму робочому місці.

Сучасний є-квиток має оновлений вигляд. За нанесеним кюаркодом можна перевірити всю необхідну інформацію про ділянку, де планують проведення робіт.

Довідково. У ДП «Ліси України» в новому форматі запрацювали з 24 жовтня - саме тоді було видано перший цифровий лісорубний квиток. Успішний запуск проекту відбувся завдяки роботі в цьому напрямку в. о голови Держлісагентства України Віктора Смаля за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Видача лісорубного квитка в електронній формі є публічною послугою, яка надається через Єдину екологічну платформу ЕкоСистема або засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг Дія.

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
02.03.2024
01.03.2024