стрічка

Якої товщини має бути лід для зимової риболовлі

28 Листопада 2023, 14:18
Якої товщини має бути лід для зимової риболовлі 720
Якої товщини має бути лід для зимової риболовлі

У зв’язку з погіршенням погодних умов та зниженням температури на території Рівненської області жителів попереджають про можливість утворення тонкого шару льоду. 

Рибоохоронний патруль Рівненщини закликає мешканців області бути обережними та виконувати елементарні правила поведінки на льоду. Відповідне попередження опублікували на сторінці рибпатруля у фейсбуці. 

Важливо знати: 

  • Перш ніж ступити на лід, перевірте його товщину. Його безпечна товщина повинна бути не менше ніж 7 сантиметрів для однієї людини. Для групи людей вимоги безпеки більш суворі – від 15 до 17 см.
  • Не пробивайте поряд на невеликій ділянці багато лунок (відстань між ними має бути 5-6 м). Не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега. Також заборонено стрибати й бігати по льоду, збиратися у великі групи.
  • Кожен рибалка повинен мати з собою рятувальний жилет та міцну мотузку довжиною 15-20 м. Беріть також з собою мобільний телефон чи інші засоби зв’язку. Вкрай небезпечно виходити на лід у нічний час та поодинці.

«Пам'ятайте, виходити на тонку кригу – вкрай небезпечно! Особливо це застереження стосується рибалок. Звертаємось до любителів зимової риболовлі: підлідна риболовля вимагає суворого дотримання правил безпечної поведінки на льоду. Не забувайте, що жодна навіть улюблена справа чи захоплення не вартує того, аби піддавати ризику власне життя чи здоров’я», – наголошують рибпатрульні. 

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
02.03.2024
01.03.2024