стрічка

Десять громад Волині є учасниками проєкту управління відходами

27 Вересня 2023, 16:54
Презентація проєкту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні» 2106
Презентація проєкту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні»

Рожищенська, Любешівська, Володимирська, Боратинська, Горохівська, Ківерцівська, Вишнівська, Локачинська, Зимнівська та Шацька громади беруть участь у проєкті  «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні».

Про це повідомляє Громадська організація «Еколтава».

26 вересня «Еколтава» презентувала громадам Волинської області проєкт «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні».

Під час зустрічі  керівники громад розповіли про актуальний стан системи управління відходами. Зокрема про труднощі, з якими вони зіштовхуються у повсякденній роботі на місцевому рівні.

Зазначається, що проєкт «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні» спрямований на те, щоб підвищити спроможність органів місцевого самоврядування щодо ефективного управління муніципальними відходами.

Серед учасниць Проєкту – Рівненська, Полтавська, Львівська, Одеська, Житомирська, Закарпатська та Волинська області.

Загалом, у межах Проєкту, будуть покращувати свої знання та навички з ефективного управління відходами 65 громад.

За результатами конкурсу, впродовж Проєкту, чотири громади отримають можливість, за підтримки експертів, розробити Місцеві плани управління відходами.

Зазначимо, що управління відходами потрібне насамперед для майбутнього України, адже свідоме поводження із сміттям є однією із умов євроінтеграції. Для членства в Європейському союзі Україна має дотримуватися вимог поводження із відходами рамкової директиви 2008/98/ЄС. Ця директива передбачає зменшення утворення негативних наслідків від відходів життєдіяльності людини. 

Читати також: Забирати сміття з кожного села: на Волині діє план управління відходами

Коментар
08/12/2023 П'ятниця
08.12.2023
07.12.2023