стрічка

Збитки на мільйони: три випадки масштабних вирубок лісу на Закарпатті

26 Липня 2023, 11:11
Вирубка дерев. Фотоілюстрація shutterstock 763
Вирубка дерев. Фотоілюстрація shutterstock

На Закарпатті екоінспектори розрахували шкоду у трьох випадках масштабних вирубок лісу на природоохоронній території. Збитки становлять мільйони гривень.

Про це 25 липня повідомили на сторінці Держекоінспекції України. 

Зокрема держпідприємству «Клінічний санаторій «Карпати» пред'явили претензію на суму у 7,4 мільйона гривень за незаконну рубку дерев на території природно-заповідного фонду, парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк санаторію «Карпати». Матеріали направили до Мукачівського районного управління поліції. 

Провели також розрахунок збитків та пред’явили претензію Буштинській селищній раді на суму 1,3 мільйона гривень за незаконну рубку дерев на території природно-заповідного фонду, парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Парк культури і відпочинку (Буштино)». Матеріали направлено до Тячівського районного управління поліції.

Також провели розрахунок збитків на суму понад 27,9 мільйона гривень за незаконну рубку 232 дерев різних порід на території ландшафтного парку «Притисянський», що знаходиться у віданні Великодобронської сільської ради (ТГ). 

Матеріали направили до Закарпатської обласної прокуратури.

Коментар
08/12/2023 П'ятниця
08.12.2023
07.12.2023