стрічка

Кримінальне провадження про катування корови на Хмельниччині поновили

13 Липня 2023, 09:00
Постраждала корова. Фото зі сторінки Антонінської громади 443
Постраждала корова. Фото зі сторінки Антонінської громади

Правоохоронні органи поновили кримінальне провадження про катування корови на Хмельниччині. 

У середу, 11 липня, стало відомо, що поліція не побачила криміналу у катуванні і зґвалтуванні корови на Хмельниччині, пишуть зоозахисники UAnimals.

Вранці 12 липня вранці зоозахисникам написав виконувач обов'язків начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін. Він зазначив, що бере справу на під особистий контроль. 
«Прочитав ваш пост про резонансну ситуацію щодо рішення правоохоронців з приводу жорстокого поводження з коровою. Повною мірою підтримую вашу позицію. Беру це питання на особистий контроль!», – написав Тюрін. 

Вже за кілька годин поліція Хмельниччини повідомила, що скасувала закриття кримінальної справи і продовжить розслідування.

Нагадаємо, що йдеться про історію, коли на Хмельниччині у селищі Антоніни чоловік познущався із корови: прив’язав її до трактора та волік за роги по землі. Згодом лікар з’ясував, що корову ще й зґвалтували й в неї вибиті зуби.

Активісти UAnimals допомогли покрити витрати на лікування корови. 

12 липня стало відомо, що поліція не побачила криміналу у катуванні у зґвалтуванні корови на Хмельниччині та закриває справу. Зоозахисники знову забили на сполох. 

Коментар
04/03/2024 Понеділок
04.03.2024
03.03.2024
02.03.2024
01.03.2024