стрічка

У Луцьку почали безплатно вакцинувати домашніх тварин від сказу: скільки котів і собак вже щепили

26 Травня 2023, 10:10
Вакцинація тварин 233
Вакцинація тварин

 У Луцьку 25 травня розпочали безплатну вакцинацію домашніх тварин від сказу.

Про це розповіла начальниця Луцької райлікарні ветеринарної медицини Олена Глинюк, пише Суспільне.

Першою локацією, на якій ветлікарі проводили щеплення — була вулиця Конякіна поблизу школи № 11.

Зі слів начальниці Луцької райлікарні ветмедицини Олени Глинюк, вакцина закуплена за кошти з держбюджету, є у достатній кількості. Востаннє, – каже, – такі масові щеплення домашніх котів і собак у Луцьку ветлікарі проводили три роки тому.

У січні цього року в Луцьку був зафіксований випадок сказу у кота, – каже провідний лікар ветеринарної медицини Олександр Демяник. Додає: від контакту з хворою твариною можуть захворіти і люди, тому рекомендує щороку щеплювати від сказу і собак, і котів, навіть, якщо вони не гуляють на вулиці.

«Сказ – це гостра інфекційна хвороба, яка здатна вражати центральну нервову систему і може закінчитися смертю. Кожен рік пожиттєво собак і котів треба вакцинувати від сказу», – говорить ветеринар.

Лучанка Алла привела на вакцинацію свого собаку Джона. Тварині чотири роки. Взяла його у комунальному підприємстві «Ласка». Каже: робимо йому щеплення, стараємося, доглядаємо за ним.

За дві години роботи пункту щеплення на вулиці Конякіна від сказу вакцинували 31 домашню тварину. Безоплатне щеплення домашніх тварин у Луцьку триватиме до 8 червня включно. Працівники ветмедицини працюватимуть на восьми локаціях у різних районах міста.

Коментар
29/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023