стрічка

На Закарпатті скерували до суду справу ексдержреєстратора, через якого держава втратила землі лісфонду

25 Травня 2023, 13:21
Землі лісового фонду 277
Землі лісового фонду

На Закарпатті завершили розслідування неправомірних дій колишнього держреєстратора, через які держава втратила землі лісфонду вартістю 751 тисячі гривень.

Про це пише Закарпатська прокуратура.  

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього державного реєстратора відділу у Хустському районі ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області за фактами зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та несанкціонованої зміни інформації в автоматизованих системах.

Слідство встановило, що обвинувачений незаконно здійснив реєстрацію земельної ділянки та відкриття поземельної книги на неї. Для цього вніс відповідні відомості до Державного земельного кадастру, а цільовим призначенням землі вказав ведення особистого селянського господарства.

При цьому посадовець був зобов’язаний відмовити у внесенні відомостей до системи, адже ця ділянка розташована на території лісництва і належить до земель лісового фонду. Через неправомірні дії підозрюваного майно вартістю 751 тисячі гривень вибуло з власності держави. Зараз воно перебуває під арештом.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Закарпатській області. Подальший розгляд провадження здійснюватиме Хустський районний суд.

 

Коментар
29/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023