стрічка

Карпатський національний парк долучився до відзначання Дня біологічного різноманіття

25 Травня 2023, 14:07
День біологічного різноманіття 217
День біологічного різноманіття

Ще 20 грудня 2000 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття. 

В цей день була прийнята і Конвенція про біологічне різноманіття, щоб привернути більше уваги до захисту усіх організмів та видів у межах їх природних середовищ. Про це інформує Карпатський національний природний парк.

«Працівники відділу еколого-освітньої роботи активно долучилися до відзначення цієї дати, бо біорізноманіття, яке ми бачимо сьогодні, навіть на території Карпатського НПП – це продукт еволюції життя впродовж тривалого часу і має економічну, рекреаційну, культурну, екологічну та інші цінності. Від нього залежить і наше власне здоров’я, а також здоров’я економіки та суспільства в цілому», – йдеться в дописі.

Тож проведення екологічного квесту в «Літньому класі» для дітей з регіону, який все ще страждає від російської агресії (м. Кривий Ріг), стало надзвичайно цікавим, захопливим та пізнавальним. Оскільки захід проводився серед карпатської природи в безпосередній близькості від лісових мешканців на території Вольєрного господарства. Діти не тільки познайомилися з тваринами Карпатського НПП, але й закріпили свої знання, граючи в «Шишкофон», «Знайди тварину», «Вгадай, чий слід», «Хто заховався в ребусі?». Батьки, які супроводжували дітей та керівник були в захвати від отриманої в результаті проведення інтерактивного заходу.

 

Коментар
29/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023