стрічка

Рівненський театр ляльок реалізовує проєкт, присвячений тваринам-переселенцям

25 Травня 2023, 12:00
Рівненський театр ляльок реалізовує проєкт, присвячений тваринам-переселенцям 239
Рівненський театр ляльок реалізовує проєкт, присвячений тваринам-переселенцям

«Кожен має право на Дім» – таку назву має проєкт Рівненського академічного обласного театру ляльок. Його мета – привернути увагу до потреб тварин, які через війну, з господарями чи без, змушені були переїхати з рідних місць.

Про це повідомила Рівненська обласна рада.

В рамках проєкту лялькарі відвідують міста Рівненщини. Зокрема, вже побували в Радивилові та Дубно. У Дубно, зокрема, на площі перед Міським будинком культури влаштували гру-знайомство з європейськими державами та рідною Україною. Потім показали виставу «КОТИ-БІЖЕНЦІ», після якої кожен охочий власноруч робив ляльку-котика та міг сфотографуватися у тематичній фото-зоні.

«З самого початку війни Дубно стало прихистком для багатьох людей. З ними від війни евакуювалися і домашні улюбленці... Так дивно чути історії схожі на ті, що зіграли актори театру. Ми знаємо - війна скінчиться. Ми переконані, що котики і люди повернуться у свій дім», – зауважують в театрі.

Соціально-мистецький проєкт «Кожен має право на Дім» обласний театр ляльок організовує в рамках іншого – міжнародного - проєкту #ZMINA_2_0 фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Коментар
29/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023