У селі біля Луцька чоловік врятував закатованого кота

07 Квітня 2023, 15:22
У селі біля Луцька чоловік врятував закатованого кота 2254
У селі біля Луцька чоловік врятував закатованого кота

У селі Рованці на Волині чоловік врятував кота з клітки-капкана, яку знайшов у сусідському дворі. 

Це трапилось зранку 6 квітня. Сусід почув крик тварини та забрав з території сусідського будинку закатованого кота у клітці. Пост про це написала у фейсбуці його донька Юлія Науменко. 

Дівчина розповідає, що сусіди неодноразово спостерігали, як чоловік ловить у капкан тварин та кидає у свій ставок, або ж розважаться стрільбою у котів та собак з карабіна. 

Місце злочину
Місце злочину

Кота вдалось врятувати, його у шоковому стані та з переохолодженням 6 квітня пізно ввечері доставили до ветклініки. Ветеринар прийняв на огляд тварину та надав першу медичну допомогу ветеринар. 

Зараз стан кота задовільний. Його забрала до себе на опікунство лучанка Анна Романенко. Зоозахисники збирають кошти, щоб підтримати фінансово жінку, яка вже врятувала вже не одну тварину. 

Як повідомили Еко.Район у поліції, інформацію про жорстоке поводження з твариною зараз перевіряють. 

«6 квітня співробітники Луцького РУП виявили в мережі фейсбук інформацію про можливе жорстоке поводження з твариною, її зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень. На лінію 102 з цього питання ніхто не звертався. Обставини події встановлює поліцейський офіцер місцевої громади. Наразі збираються свідчення людей, а також авторки допису, перевіряється вказана інформація. За результатами буде прийняте відповідне процесуальне рішення», – повідомила речниця поліції Ольга Бузулук. 

Коментар
13/04/2024 П'ятниця
12.04.2024
11.04.2024