стрічка

«Через росію п’ять мільйонів українців не мають доступу до питної води», – Руслан Стрілець

24 Березня 2023, 16:00
«Через росію п’ять мільйонів українців не мають доступу до питної води», - Руслан Стрілець 865
«Через росію п’ять мільйонів українців не мають доступу до питної води», - Руслан Стрілець

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець виступив з промовою на Конференції ООН «Вода для сталого розвитку»-2023, що відбувається в Нью-Йорку.

Про це урядовець написав на своїй сторінці у Facebook. Цьогоріч лейтмотив конференції ООН – мирне небо над Україною.

«Цей рік став екватором міжнародного десятиліття дії у сфері сталого управління ресурсами. Ми приєдналися до цієї глобальної ініціативи і сумлінно впроваджували стале управління водними ресурсами. Працювали над створенням планів управління річковими басейнами. Ухвалили Водну стратегію України до 2050 року. Налагодили транскордонні зв’язки з сусідніми країнами у сфері управління водними ресурсами», – зазначив Руслан Стрілець.

Який внесок своєю війною зробила російська федерація?

  • П’ять мільйонів українців не мають доступу до питної води через росію;
  • 70 % населення нашої держави можуть залишитися без води через росію;
  • внаслідок спуску води з Каховського водосховища є загроза виходу з ладу систем охолодження Запорізької АЕС – найбільшої у Європі. Це означатиме можливий сценарій Фукусіми посеред європейського континенту через росію;
  • Україна втрачає водну інфраструктуру внаслідок постійних ракетних обстрілів. Усе – через росію.

«Ми часто кажемо «не пробачимо». Проте ворог продовжує цю війну й не визнає очевидного. Вибачень мало. Нам потрібні репарації для повного повоєнного відновлення. росія має заплатити за кожен зруйнований квадрат землі й кожну забруднену краплю води. На мапі цивілізованого світу немає місця терористичній організації, вона має бути ізольована не дивлячись на те, що займає сьому частину земної суші. Україна обов'язково відновиться, і я сподіваюся, весь світ оновиться разом з нами», – зазначив Міністр Руслан Стрілець під час свого виступу на Конференції ООН «Вода для сталого розвитку»

 

Коментар
29/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023