стрічка

На Волині прибирали сміття з берегів річок, ставків та водосховищ

23 Березня 2023, 17:37
На Волині прибирали сміття з берегів річок, ставків та водосховищ 1299
На Волині прибирали сміття з берегів річок, ставків та водосховищ

Працівники Регіонального офісу водних ресурсів прибрали від сміття береги річок, ставків та водосховищ, а також меліоративні куточки та природні джерела Волинської області.

Про це повідомляє Регіональний офіс водних ресурсів.

До Дня водних ресурсів, який відзначався вчора 22 березня, відбуваються заходи інформаційного, просвітницького та екологічного спрямування.

Працівники Любешівської експлуатаційної дільниці прибрали сміття, яке перешкоджало вільній течії води у річках.  Зокрема, біля заплав річок Стохід, Прип’ять, Цир, Коростинка, дамб Бихівського водосховища та Бережновільського ставка.  

Працівниками Маневицької експлуатаційної дільниці здійснено прибирання територій відновлених джерел в селі Гораймівка та поблизу сіл Тельчі, Троянівка.

Працівники Прип’ятської дільниці прибрали прибережні захисні смуги вздовж берегів річки Прип’ять з ПК 159+00 по ПК 158+00 в межах селища Ратне.

З метою покращення стану меліоративних куточків, працівники Камінь-Каширської ЕД здійснили ремонт парканів біля бесідок та прибрали від сміття природні джерела.

Працівники апарату РОВР у Волинській області прибрали берег річки Сапалаївка (м. Луцьк), а також сміттєві загати в її руслі. Загалом  у Волинській області прибрали 12 локацій.

Коментар
29/05/2023 Неділя
28.05.2023
27.05.2023