стрічка

Благодійну книжку про порятунок тварин від війни випустили Save Pets of Ukraine

19 Березня 2023, 18:00
Благодійну книжку про порятунок тварин від війни випустили Save Pets of Ukraine 847
Благодійну книжку про порятунок тварин від війни випустили Save Pets of Ukraine

Команда ініціативи Save Pets of Ukraine випустила благодійну збірку історій про порятунок тварин від війни. Її назва — «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні».

Про це повідомляє Bazilik media.

«Це збірка натхненних історій зі щасливим кінцем про котів, собак та їхніх власників і волонтерів, які змушені були евакуюватись від війни і підтримували одне одного. А також про людей, які щоденно дбають про велику кількість чотирилапих, які опинилась на вулиці. Це історії про те, як люди рятують тваринок, а вони у відповідь рятують своїх турботливих людей», — зазначили автори книжки.

Збірка має на меті привернути увагу до безпритульних тварин в Україні, кількість яких зросла на 20-30% у тилових областях та на 100% і більше у притулках прифронтових областей за останній рік.

У книжці також можна знайти історії адопції чотирилапих. Автори збірки сподіваються, що ці приклади надихнуть читачів на усиновлення тварин.

«Адже прилаштування безпритульних тварин у сім’ї є найкращим та найбільш гуманним способом скорочення кількості “хвостиків” у притулках та на вулицях. Так, ще за кілька тижнів до виходу книги, коли про неї дізнався редактор одного з національних телеканалів, він записався на співбесіду, аби взяти у свою сім’ю кішку», — розповіли у Save Pets of Ukraine.

Купити книжку можна за благодійний внесок від 200 грн на сайті ініціативи. Усі кошти з продажу передадуть на допомогу притулкам для собак та котів.

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023