стрічка

Зоозахисники Рівного влаштували фотосесію безпритульним тваринам

31 Січня 2023, 17:08
Фото: Інеса Шишкіна 2167
Фото: Інеса Шишкіна

У Рівному зоозахисники благодійного фонду «Клуб Лапа» влаштували фотосесію безпритульним котам і собакам з інвалідністю. 

Захід відбувся 29 січня у рамках проєкту «Люди Ікс» для збору грошей на реабілітацію травмованих тварин. Про це пише Суспільне.Рівне.

Флейтистка Анастасія Власюк – одна з волонтерок рівненського БФ «Клуб Лапа». 

«У соцмережах я побачила в дуже страшному стані собачку, яку хотіли усипляти, не було кому взятися. Неочікувано для самої себе, я знайшла лікарів, людей в Києві. Там зробили операцію, зробили неможливе, бо ніхто йому не давав шансів навіть на візок. Зараз він у щасливій сім'ї, живе як повноцінний пес. Після цієї історії так склалося, що мене це волонтерство затягнуло», – поділилась вона. 

Разом з перукарем Дмитром Кіпнісом Анастасія взяла участь у фотосесії «Операція краса». Вони позували рівненському фотохудожнику Дмитру Крахмалюку з безпритульними котами й собаками з інвалідністю. 

Фото: Інеса Шишкіна
Фото: Інеса Шишкіна

«Нашою мотивацією стали тваринки, які знаходяться у нас під опікою з особливими потребами. Їм також потрібно шукати сім'ї. Ми хочемо привернути увагу до тих тваринок», – додала учасниця проєкту.

Фотосесія відбулася у рамках проєкту «Люди Ікс», який започаткували зоозахисники Клубу Лапа для збору грошей на реабілітацію травмованих собак і котів. Голова фонду Інеса Шишкіна розповіла, що він відкритий для усіх творчих людей, які небайдужі до проблем тварин і готові допомагати їм своїми талантами.

«Ми хочемо залучити творчих людей допомагати безпритульним тваринам. На жаль, їх в умовах війни стає все більше і більше. Наші захисники, рятуючи їх від війни, привозять у більш-менш мирні міста, а рук добрих не вистачає. Досить мало тих, хто долучається до допомоги. Таким чином ми хочемо залучити максимально людей», – додала вона.

Коментар
Код блоку:
20/03/2023 Понеділок
20.03.2023