стрічка

Столичні рятувальники повернулися з Харківщини з новим другом – врятованим кошеням Ізюмом

06 Жовтня 2022, 08:57
Столичні рятувальники повернулися з Харківщини з новим другом – врятованим кошеням 387
Столичні рятувальники повернулися з Харківщини з новим другом – врятованим кошеням

Столичні рятувальники повернулися з Харківщини не самі, адже там знайшов собі нового друга один із них.

Про це йдеться на фейсбук сторінці ДСНС Рятувальників.

«З перших днів до фахівців ДСНС, які працювали у складі зведеного загону, прибився домашній улюбленець, котик, який втратив свою домівку через нашестя росіян. Його історію ми не знаємо, проте впевнені, що він пережив справжній жах.

Він був завжди поруч всі ці десять днів, поки рятувальники розбирали завали та відновлювали цивільну інфраструктуру. Наші хлопці навіть прозвали його «Ізюм» на честь міста, яке наші Збройні Сили відвоювали та звільнили від російської навали. Ізюм ні на мить не залишався без уваги, він був нагодований, напоєний, ну і звісно ж загладжений», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Волонтери врятували контуженого ведмедя з-під Лимана

Його роль протягом цих 10 днів важко переоцінити. Ізюм був для рятувальників своєрідним психологом, адже після побаченого жахіття могли  підійти до кота, погладити й забути про все те, що скоїли росіяни.

Рятувальники опитували місцевих жителів в пошуках власників, які до цього утримували та доглядали Ізюма, але так і не знайшли їх. Тому один із рятувальників вирішив забрати пухнастого з собою до Києва, адже кіт постійно був поруч і нікуди не відходив, а кинути його самого хлопці вже не хотіли, бо за ці 10 днів сильно звикли до його муркотіння.

Коментар
Код блоку:
02/12/2022 П'ятниця
02.12.2022
01.12.2022
30.11.2022
29.11.2022