стрічка

У зоопарку Рівного запровадили електронний квиток

05 Жовтня 2022, 13:18
Фото: Суспільне Рівне 1453
Фото: Суспільне Рівне

Від 2 жовтня квитки у рівненський зоопарк можна придбати онлайн. Таку послугу запровадили, аби з будь-якої точки світу можна було допомогти закладу. 

За перший день існування такого сервісу продали електронних квитків на десять тисяч гривень. Про це пише Суспільне.Рівне

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну зоопарк у Рівному прийняв тварин, евакуйованих із зон бойових дій. Йдеться загалом про 15 видів і близько 80 особин. Через це зросли витрати на утримання та годівлю, розповідає заступниця директора зоопарку Ірина Оліферук. 

Читайте більше про це: Тварини з окупації: як у Рівненському зоопарку живуть врятовані від війни єноти, мавпи та альпаки

За прикладом Миколаївського зоопарку, у Рівному вирішили запровадити електронний квиток, щоб у будь-якій точці світу можна було його придбати і таким чином підтримати заклад фінансово. У Миколаєві так за кілька днів зібрали декілька мільйонів гривень. 

«Просто придбавши квиток, вони допомагають зоопарку. Зоопарку завжди потрібна допомога, у цьому році ми прийняли багато евакуйованих тварин, яких потрібно годувати, створити достойні умови в нашому зоопарку, бо ми не були готові до цих тварин», – каже заступниця директора Ірина Оліферук.

Придбати квиток онлайн можна на офіційному сайті Рівненського зоопарку та квитковому сервісі rv.kontramarka.ua.

Читайте також: П'ять матеріалів Еко.Району про тварин та війну

 
Коментар
Код блоку:
02/12/2022 П'ятниця
02.12.2022
01.12.2022
30.11.2022
29.11.2022