стрічка

В Дермансько-Острозькому природному парку відкрили екологічну стежку

02 Жовтня 2022, 13:23
В Дермансько-Острозькому природному парку відкрили екологічну стежку 1139
В Дермансько-Острозькому природному парку відкрили екологічну стежку

В Дермансько-Острозькому природному парку відкрили екологічну стежку «Урочище Вільхава».

Урочисте відкриття відбулось 30 вересня на території лісового заказника місцевого значення «Вільхава». Про це розповідають на сторінці нацпарку у фейсбуці.

Стежку створили для проведення навчально-освітньої екологічної роботи, охорони природи та навколишнього середовища, виховання екологічної свідомості у підростаючого покоління, ознайомлення з унікальністю та мальовничістю ландшафтів, багатством рослинного і тваринного світу.

У дійстві взяли участь начальник управління культури і туризму ОДА Любов Романюк, заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мізоцької селищної ради Вікторія Прокопчук.

«Екологічна стежка невелика – 2 км, але напрочуд цікава. Облаштували 7 зупинок, де любителі лісових мандрів зможуть поєднати корисний та активний відпочинок із новими знаннями про флору та фауну рідного краю, ознайомляться із унікальністю мальовничої ділянки мішаного лісу, віковічних дібров, отримають насолоду від спілкування з природою та на всі 100% відпочинуть душею», – розповідають у парку.

Уздовж маршруту розташували інформаційні інтерактивні стенди, лавки для відпочинку, картини цікавих видів тварин Рівненщини. «Родзинкою» екологічної стежки та його «серцем» є ЕкоКлас під відкритим небом, де уроки екологічного виховання стануть по-справжньому захопливими та особливими, наповненими пахощами лісу та щебетом птахів.

Бильше про це читайте: У Дермансько-Острозькому нацпарку облаштували екологічний клас просто неба

Коментар
Код блоку:
02/12/2022 П'ятниця
02.12.2022
01.12.2022
30.11.2022
29.11.2022