стрічка

Нацгвардійці на Луганщині допомогли врятуватися родині із 21 собакою

20 Вересня 2022, 16:28
Нацгвардійці на Луганщині допомогли врятуватися родині із 21 собакою 633
Нацгвардійці на Луганщині допомогли врятуватися родині із 21 собакою

Нацгвардійці евакуювали з-під обстрілів 21 тварину з кінологічного розплідника розташованого на території Луганської області.

Історія бере початок у селищі Метьолкіне, окупованого з кінця червня 2022 року. Про це розповідають у пресслужбі Нацгвардії України. 

Гвардієць Іван возив продукти та ліки бійцям на позиції поблизу Сєвєродонецька. Перекинувшись двома словами з хлопцями, та обійнявши побратимів, він вже збирався вирушати у зворотній шлях. Та його погляд впав на жіночку з двома дітьми.

«Вони сиділи на лавці, такі втомлені, діти у щось бавились, і я одразу прямував до них, аби запропонувати виїхати у безпечну зону. На, що жіночка мені відповіла: «Без своїх тварин я нікуди не поїду!»— ділиться гвардієць Іван. Він водій автомобільної роти, проходить службу у Національній гвардії України з 2014 року. — Зараз я сміюсь, звісно. А тоді я погодився, думав, що там ті два коти? І уявіть моє здивування, коли приводять 13 дорослих собак різних порід, 8 цуценят і одну кішку!»

«Сидимо, голодуємо разом із собаками. Я з дитинства їх люблю, у мене навіть думок не було їх кинути, їх треба було виводити з нами – це ми й зробили. Шлях з Луганщини був нелегким для тварин, бо були худими та змученими», – розповідає Анна.

Спершу господарі тварин не знали куди їхати далі, тому гвардійці спочатку евакуювали всіх до Слов’янська.

«Ми прихистили Анну та її діток на перший час. Для тварин ми теж тимчасово підшукали місце. За два дні ми знайшли волонтерів, які здійснили наступний етап евакуації на Дніпро», – розповідає Іван.

Зараз Анна, її дітки та тварини перебувають у безпеці. Нещодавно у тварин була фотосесія – вони вже пройшли реабілітацію, і виглядають цілком здоровими. Іван наразі виконує бойові завдання на Донеччині. Він вірить, що Україна обов’язково переможе, бо її оборонці не втрачають людяності навіть під час найтяжчих випробуваннь. 

Коментар
Код блоку:
24/09/2022 Субота
24.09.2022
23.09.2022
22.09.2022