стрічка

На Львівщині триває будівництво нового притулку для тварин

17 Серпня 2022, 17:09
Притулок для врятованих тварин у Львові «Домівка» 707
Притулок для врятованих тварин у Львові «Домівка»

З початку повномасштабної війни притулок для врятованих тварин у Львові «Домівка», що у парку «Знесіння», прийняв понад п'ять тисяч домашніх улюбленців. Для вихованців продовжують будувати новий притулок коштом благодійників.

Про це йдеться на сайті міської ради.

Зокрема там прихистили собак та котів, які залишились без опіки. Так, за словами керівника зоологічного відділу парку Ореста Залипського, більшості тварин вже вдалось знайти новий дім, в той час, як решта – чекають своїх господарів. 

Читайте також: У Луцькому зоопарку запрошують подивитися на птахів

«За час війни через нашу Домівку пройшло близько п'яти тисяч евакуйованих собак та котів. Ми не рахуємо гризунів та дрібних екзотичних тварин, тому що їх було тисячі – до нас приїжджали цілі розплідники. Більшості тварин ми вже знайшли домівки. До прикладу, багато кроликів відправились до Польщі, зокрема до притулків, які опікуються саме гризунами.

Зараз у нашому притулку є 50 собак та близько 20 котів. Всі вони шукають свої домівки, тому ми будемо дуже раді тим, хто хоче взяти собі домашнього улюбленця. Також ми запрошуємо людей приходити та вигулювати тварин. До слова, у нас є постійні потреби у овочах, фруктах, м’ясі, рибі тощо, тому радо вітаємо всіх, хто може допомогти їх забезпечити», – розповів керівник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

Щоб мати змогу продовжувати допомагати тваринам, які опинились без господарів у час війни, зоозахисники почали будівництво нового притулку на ділянці, яку передав Домівці благодійник. Вона розташована за 45 км від Львова. Звести новий прихисток планують до травня наступного року.

«Ми зараз будуємо адмінприміщення, далі облаштовуватимемо карантинні та господарські приміщення, склади, вольєри, а також місце, де житимуть працівники, тому що це місце за межами Львова, а там постійно хтось має бути. Плануємо вже у травні наступного року повністю завершити будівництво і запустити роботу притулку.

Благодійники передали нам землю під новий притулок, а звичайні пожертви людей дозволяють нам його будувати. Також нас підтримують наші закордонні партнери. Будівництво відбувається без вкладу бюджетних коштів міста», – додав Орест Залипський.

Так, наразі тривають активні роботи з будівництва притулку, а допомогти та посприяти їх продовженню можуть всі небайдужі. 

 

 

Коментар
Код блоку:
24/09/2022 Субота
24.09.2022
23.09.2022
22.09.2022