стрічка

Скажена куниця покусала трьох жінок у гірському селі на Львівщині

12 Серпня 2022, 14:04
Скажена куниця покусала трьох жінок у гірському селі на Львівщині 829
Скажена куниця покусала трьох жінок у гірському селі на Львівщині

В одному із сіл на Сколівщині трьох місцевих мешканок покусала куниця, яка забігла на подвір’я і накинулася на людей. Двом жінкам тварина покусала ноги, одній – руку. 

Дослідження у ветеринарній лабораторії підтвердили, що куниця була хвора на сказ, пише ZAXID.NET.

Постраждалі жінки зараз проходять антирабічне лікування.

Як повідомила медична директорка Сколівської центральної лікарні Оксана Яремко, це сталося вранці 5 серпня. На сільське подвір’я з лісу несподівано забігла куниця і накинулася на жінок. Двом покусала ноги, а одній – руку. На щастя, вдома був господар, який вибіг на крик жінок, убив тварину і викликав ветеринарів, які взяли куницю на дослідження. Результати дослідження підтвердили підозри – куниця була хвора на сказ.

Постраждалі викликали «швидку», яка доставила їх у Сколівську центральну лікарню. Там їм обробили рани і скерували в центральну районну лікарню до Стрия, бо у місцевій лікарні на той час не було антирабічного імуноглобуліну.

За словами Оксани Яремко, зараз жінки перебувають на амбулаторному лікуванні під спостереженням лікарів. 12 серпня мають приїхати до Сколівської центральної лікарні, аби продовжити антирабічне лікування відповідно до протоколу лікування.

Коментар
Код блоку:
24/09/2022 Субота
24.09.2022
23.09.2022
22.09.2022