стрічка

У громаді на Сарненщині заборонили торгівлю ягодами на трасі

22 Червня 2022, 14:56
У громаді на Сарненщині заборонили торгівлю ягодами на трасі 514
У громаді на Сарненщині заборонили торгівлю ягодами на трасі

У Рокитнівській громаді відбулася нарада, на якій обговорили ряд питань, які стосуються збирання дикоросів. Зокрема обговорили виконання лімітів на заготівлю, місця прийому і торгівлі та дотримання комендантської години.

Про це повідомили у Рокитнівській селищній раді.

«Стихійна заготівля прямо на трасі (як це було у попередні роки) - заборонена. Держлісгосп визначить ділянки, з’їзди, на яких можна буде розміщувати пункт прийому ягід лише тим підприємцям, які мають усі відповідні дозволи та виписаний держлісгоспом квиток», – йдеться у повідомленні.

Щодо комендантської години – питання з перепустками можна буде вирішити на рівні територіального центру комплектування, для цього потрібно попередньо звернутись у селищну раду.

«Усі розуміють, що заготівля дикоросів дає можливість заробляти людям і наповнювати місцевий бюджет. Тому, спільно маємо налагодити цю роботу: заготівельники – працювати легально і дотримуватися встановлених обмежень, а уповноважені особи та органи – чітко контролювати роботу усіх заготівельних пунктів», – наголошують у селищній раді.

Читайте також: «День батька на Рівненщині»: сімейний дует із Сарненщини став призером конкурсу

Коментар
26/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022