стрічка

Проєкт «Енергоефективність в громадських будівлях Луцька» увійшов до шортлиста престижної премії

25 Травня 2022, 12:05
Проєкт «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька» 333
Проєкт «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька»

Луцький проєкт «Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька» номінований на премію Emerging Europe Awards 2022 в категорії «Ініціатива року в галузі зеленої енергетики» за внесок у пом’якшення наслідків зміни клімату та перехід до зеленої економіки.

Про це інформує департамент економічної політики Луцькради.

Переможців премії визначатимуть 23 червня в Брюсселі на Future of Emerging Europe Summit & Awards 2022 за результатами онлайн голосування.

«Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька» - це спільний проєкт Луцької міської ради та Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO), в рамках якого повністю відремонтували й термомодернізували 31 громадську будівлю міста. Це дитячі садочки, школи, музична школа, центральний басейн тощо.

Завдяки впровадженим заходам очікується щорічне скорочення викидів CO2 на 4,3 тисячі тонн, споживання тепла – на 11 тисяч МВт-годин, електроенергії – на 600 МВт-годин. Проєкт відповідає Зеленій угоді ЄС та сприяє досягненню основних цілей політики Східного партнерства ЄС на період після 2020 року, посилює національний внесок України в Паризьку угоду.

Для отримання премії важливо підтримати наш проєкт, проголосувавши за нього до 31 травня, за посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/EEAwards2022.

Як проголосувати:

1) У списку проєктів у категорії «4. Green Energy Initiative of the Year» вибрати проєкт у місті Луцьк – «PROJECT FOR ENERGY EFFICIENCY IN PUBLIC BULDINGS IN LUTSK» та поставити галочку.

2) Прогорнути до кінця сторінки та натиснути кнопку «NEXT».

3) На сторінці, що відкриється заповнити невеликий опитувальник із чотирьох питань: на перші два відповісти «YES». Третє питання – «які фактори на Вашу думку стримують стале зростання» – оберіть «Environmental factors» («Екологічні фактори»). Четверте питання – «Вкажіть одне слово, з яким у Вас асоціюються стале зростання». Можна написати «development» (розвиток).

4) Натисніть кнопку «NEXT» у кінці.

5) На наступній сторінці вкажіть контактну інформацію: перше поле – прізвище та ім’я, друге поле – Ваша робота, третє поле – Ukraine, четверте – Email.

6) Внизу сторінки поставте галочку в останньому полі та натисніть кнопку «DONE».

Ви проголосували!

Повний перелік номінантів премії – за посиланням: https://emerging-europe.com/future-of-ee-awards/shortlist/.

Інформаційна картка проєкту на сайті НЕФКО: https://www.nefco.int/wp-content/uploads/2021/10/Lutsk-EE-fact-sheet_EN.pdf.

Коментар
26/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022