стрічка

Підозра в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки: на Закарпатті судитимуть ексземлевпорядника

24 Травня 2022, 15:59
Підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки: на Закарпатті судитимуть ексземлевпорядника 650
Підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки: на Закарпатті судитимуть ексземлевпорядника

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього спеціаліста-землевпорядника однієї із сільських рад Мукачівського району за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляють на сайті Закарпатської обласної прокуратури.

За даними слідства, службовець підготував проєкти рішень щодо відведення громадянам ділянок на території села Нижні Ворота та підписав ряд необхідних документів. 

У подальшому такі проєкти рішень затвердили на засіданні сесії сільради, а громадяни одержали у приватну власність землі для будівництва та обслуговування житлових будівель. При цьому, землевпорядник не взяв до уваги  той факт, що ділянки належали Гірсько-Карпатській дослідній станції НААН України. Таким чином, із постійного користування наукової установи вибули землі загальною вартістю понад мільйон гривень.

Наразі досудове розслідування, яке здійснювали слідчі ГУ Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Нацполіції, завершено.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особу вважають невинною у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментар
26/06/2022 Неділя
26.06.2022
25.06.2022
24.06.2022