УВАГА Рівненщина, Закарпаття!

повітряна тривога

усі в укриття

стрічка

Судили власника собак з Іваничівщини, які задушили 8 овець

19 Січня 2022, 18:31
Судили власника собак з Іваничівщини, які задушили 8 овець 792
Судили власника собак з Іваничівщини, які задушили 8 овець

Іваничівський райсуд призначив штраф 1700 грн штрафу власникові собак, які задушили вісьмох овець на сусідній фермі.

Про це йдеться на сайті Захід.нет.

Інцидент стався вночі 14 грудня 2021 року, мертвих овець їхній власник знайшов зранку. Разом із поліцією вони знайшли сліди псів, які вели до господарства сусіда. Суддя визнала чоловіка винним у порушенні правил тримання тварин, призначила йому штраф та постановила конфіскувати тварин.

Як йдеться у постанові Іваничівського районного суду від 11 січня, інцидент стався в ніч на 14 грудня 2021 року. Собаки місцевого жителя зайшли на територію ферми та задушили там вісьмох овець. Власник господарства розповів у суді, що загибель тварин виявив зранку, коли приїхав на ферму. По слідах, які були біля овець, чоловік побачив, що на території ферми були дві собаки.

Викликавши поліцію, разом із правоохоронцями вони дослідили, що сліди ведуть до будинку власника псів. Також чоловік наголосив, що вже неодноразово давав зауваження власнику тварин через те, що собаки заходили на територію ферми.

Натомість обвинувачений у суд не з'явився, але у письмовій заяві зазначив, що свою вину не визнає. За його словами, того дня собаки принесли з лісу голову ягняти, але це сталось до моменту, коли на фермі загинули тварини. 

«Вважає, що його собаки не могли таке вчинити, оскільки голову ягня собака принесла перед тим, як овечки були задушені, а також раніше не помічав такої поведінки від своїх собак. Також наголошував суду, що його покази можуть підтвердити свідки, явку яких забезпечить в судове засідання, однак в судове засідання ні він, ні свідки не з'явилися», – йдеться у повідомленні.

 

Коментар
22/05/2022 Неділя
22.05.2022
21.05.2022
20.05.2022