стрічка

Під час толоки у Ковелі прибрали у парках, на берегах Турії і узбіччях доріг

25 Жовтня 2021, 16:00
Під час толоки у Ковелі прибрали у парках, на берегах Турії і узбіччях доріг 741
Під час толоки у Ковелі прибрали у парках, на берегах Турії і узбіччях доріг

У Ковельській громаді відбулося осіннє прибирання.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Наводили лад на різних локаціях працівники підприємств, державних та комунальних установ, навчальних закладів. Традиційно прибирали паркові зони, береги Турії та навколо водосховища, центральну частину міста, узбіччя доріг.

Працівники виконавчого комітету, обранці громади разом з міським головою Ігорем Чайкою, секретарем міської ради Оксаною Багновою, керуючим справами Іваном Чуліпою очистили один із найбільш засмічених берегів водосховища.

«Дехто називає цю територію «улюбленою». Важко зрозуміти людей, які приходять сюди і проводять вільний час на суцільному «килимі» з побутових відходів. Дуже прикро, що місце  поряд з гарною водоймою наші мешканці  перетворюють на сміттєзвалище. Втім, після того, як тут зібрали кілька мішків мотлоху,  тепер цю місцину можна віднести до відпочинкової. Не забуваймо: чисто там, де не смітять», – зазначили у міськраді.

Колектив Палацу учнівської молоді разом зі своїм керівником Тетяною Середюк, «озброївшись» граблями, прийшли на допомогу у парк культури та відпочинку імені Лесі Українки. У цей день там працювало чимало людей — прибирали клумби, загрібали листя, якого тут осінь за останній час натрусила чимало.

Спортивна спільнота теж не залишились осторонь справ. Працювали на стадіоні «Локомотив». На об’єкті ведуться роботи. А навколо знову ж таки рясніє непотріб, якого зібрали кілька десятків мішків.

Прибирали й у селах Ковельської громади.

Читайте також: Біля Центру діалогу культур у Ковелі зникає Турія

Коментар
06/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021