стрічка

У селах Вараського району виявили порушення правил рибальства

13 Вересня 2021, 11:29
Правила рибальства 280
Правила рибальства

У період з 1 по 8 вересня державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 18 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали 17 протоколів за частиною 3 статті 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та оформлено один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Про це повідомляють у Рівненський рибоохоронний патруль.

«За цей період на порушників наклали 935 гривень штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 20 од. заборонених знарядь лову та вилучили 10 кілограм водних біоресурсів», – повідомив  керівник Рівненського рибоохоронного патруля Сергій Бондар.

Отож 5 вересня державні інспектори задокументували порушення природоохоронного законодавства. Інцидент стався на березі річки Случ, поблизу села Бабка Вараського району. Громадянин мав намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – «павуком».

Наступного дня інспекторський склад задокументував ще одне порушення правил рибальства. Так, на березі водойми, поблизу села Болаховичі Вараського району патрульні викрили чоловіка, який знаходились з забороненим знаряддям лову – «павук».

Про те, завдяки оперативним діям працівників рибоохоронного патруля, порушники не встигли завдати збитків рибному господарству. На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 3 статті 85 КУпАП.

Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 540 53 90.

Довідкова інформація:

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 340 до 680 гривень. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до статті 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 гривень або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

Читайте також: Школярів Вараського району закликають приєднуватися до Всесвітнього дня прибирання

Коментар
23/09/2021 Середа
22.09.2021
21.09.2021
20.09.2021