стрічка

На території Рівненського природного заповідника виявили незаконну рубку

27 Липня 2021, 17:29
Рівненський природний заповідник 815
Рівненський природний заповідник

На телефон «гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення стосовно вирубки лісу на території Рівненського природного заповідного.

Про це повідомляють у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу під час обстеження території об'єкта природно-заповідного фонду встановили факти порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме незаконну порубку 20 дерев породи сосна.    

Розмір шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд Рівненським природним заповідником, становить 24, 686 тис. грн.

Заповіднику направили претензію для добровільного відшкодування даної суми заподіяної державі шкоди.

Довідково. 

Рівненський природний заповідник є другим за величиною в Україні природним заповідником, який розкинувся в межах 5 районів Рівненщини на загальній площі  42 288 га. Заснований даний заповідник в 1999 році для збереження типових та унікальних природних комплексів Полісся. 

До складу заповідника входять чотири заказники: ландшафтний «Білоозерський», загальнозоологічний «Перебродівський», ботанічний «Сира Погоня» та гідрологічний «Сомине». Даний заповідник межує з Нобельським національним природним парком і з Білоруссю.  Це приголомшлива велика територія з рідкісною флорою та фауною. Сюди варто їхати як для активного відпочинку, так і для спокійного спостереження за дикою природою, екологічного просвітництва.

Читайте також: Поблизу Мутвиці горіла стерня

Коментар
23/09/2021 Середа
22.09.2021
21.09.2021
20.09.2021