стрічка

Голова Ківерцівської громади прокоментував ситуацію із перебоями води в місті

26 Липня 2021, 14:00
У Ківерцях виникли проблеми із водопостачанням 839
У Ківерцях виникли проблеми із водопостачанням

У Ківерцях не вперше виникають проблеми із водопостачанням.

Зрештою, жителі декількох вулиць міста звернулися з проханням озвучити проблему перебоїв з водопостачанням до журналістів телеканалу ГІТ.

За словами людей, перебої з водопостачанням виникають не вперше, зокрема, йдеться про будинки на вулицях Соборності, Прилісна, Сінкевича, Будівельників й інші. Особливо потерпають люди у спеку: не працють пральні машини, людям немає як помитися.

Водомережа перебуває на балансі Рівненсько-Тернопільського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд ПАТ «Укрзалізниця».

Ситуацію в ефірі ГІТу коментує Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук.

За його словами, водопостачання — надзвичайно велика проблема для Ківерцівської громади, особливо коли триває літня спека і люди починають масово поливати свої городи, несанкціоновано врізатися у водопровід, чим зменшується тиск у мережі.

В «Укрзалізниці», якій підпорядкована мережа, не мають технічної можливості обслуговувати водогін.

Наразі міська рада звернулася до власника водогінної мережі з проханням передати її на баланс міста. Але це питання не одного дня, адже стан труб — дуже зношений і потребує капітального ремонту та подекуди — заміни, що коштуватиме міському бюджету чималу суму.

Детальніше дивіться у відео.

Коментар
23/09/2021 Середа
22.09.2021
21.09.2021
20.09.2021
div>