стрічка

Бурштинове сафарі та «Зачарований ліс»: локації Сарненщини включили до туристичного маршруту області

15 Червня 2021, 09:05
Бурштинове сафарі у Клесові 364
Бурштинове сафарі у Клесові

Команда «Рівненщина туристична» спільно з партнерами, під час презентації туристичних проєктів у «Майстерні Міста Рівне», розповіли, що очікувати рівнянам та гостям області від літа та осені 2021.

Про це інформують у пресслужбі Рівненської облдержадміністрації.

«Карантин вніс свої корективи у культурне та туристичне життя Рівненщини. Тепер «Рівненщина туристична» знову трансформується в офлайн простір», — розповів заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг. — «Серед основних напрацювань минулого року – ребрендинг «Рівненщини туристичної». Вагомим досягненням стало й те, що наш проєкт вперше номінований у Всеукраїнському конкурсі «Регіональний прорив року». Це нас надихнуло, ми підключили громади та підготувалися до 2021 року. Акцент — на внутрішній туризм».

Засновник туристичного бренду «Freakdays» Сергій Сокальський розповів про унікальний піший маршрут довжиною 33 км, який розпочинається із родзинки Рівненщини «Тунель кохання» і завершується на Базальтових стовпах.

«За кордоном популярний активний туризм. Чого ми цього не робимо? Адже багато людей не знає, що  знаходиться поряд з ними. Наше завдання — популяризувати ці місця і вже під час пандемії люди почали відкривати Україну», — зазначив Сергій Сокальський.

Діджитал-менеджер «Рівненщина туристична» Антон Трофімчук розповів про нову айдентику та комунікацію проєкту, а також про спецпроєкт «Крафтери Рівненщини» – про героїв, яскраві фотосесії та пошук атмосферних туристичних атракцій.

Заступник директора Державного історико-культурного заповідника Острога Андрій Брижук презентував ініціативи місцевої громади. Острог завжди був туристичним осередком Рівненщини, тому ТГ системно підійшла до підготовки туристичного сезону.

«Серед проєктів  Острозької громади – туристичний маршрут «На обороні земель Волинських» та для любителів орнітології «Спостереження за птахами» (birdwatching). Також одним із видів активного відпочинку є велосипедний туризм. Найпростіші маршрути проходять рівниною в околицях міста Острог, а найскладніші – пересічною місцевістю соснових та мішаних лісів з перепадами висот», — розповів Андрій Брижук.

Відходить від негативного іміджу області, пов’язаного  з бурштином, і група однодумців на Поліссі.

«У маршрути Клесівської громади включено: унікальний дендропарк, локація «Зачарований ліс», один з найбільших у Європі діючий гранітний кар’єр, затоплені кар’єри, сплави на байдарках, Голубе озеро, або Коплище, бурштинове сафарі на квадроциклах. Проте, родзинкою стали «Бурштинові копальні» — музей просто неба, де туристи можуть подивитися на результати видобутку бурштину як легального, так і нелегального», – повідомив Андрій Пєхотін, один із засновників туристичного проєкту «Бурштинові копальні».

Про  проєкт «Парк історичної реконструкції Оствиця» розповів Юрій Ойцюсь, голова Спілки велосипедистів Рівненщини:

«На березі озера Басів Кут, у заплаві давньоруського городища, яке функціонувало у Х-ХІІ ст., і створено парк історичної реконструкції часів давньої Русі – Городище Оствиця. Тут ми реконструюємо побут та ремесла людей, які жили понад тисячу років тому, відтворюємо прадавні човни. Також тут відбуваються різні концерти, фестивалі. Одна з «фішок» — «Полювання на світанки». Наразі закінчуємо будувати верф. У цьому році плануємо зробити ще два човни».

Найбільш знаковою подією у цьому році є 30-річчя Незалежності України.  

«Відзначення 30-річчя Незалежності України на Рівненщині не обмежиться датою 24 серпня, а передбачатиме цілий комплекс заходів, що відбуватимуться упродовж червня-грудня 2021 року та будуть приурочені до ювілею нашої держави. На сайті ОДА буде розміщено календар проведення усіх великих заходів на Рівненщині, приурочених до державного ювілею. Кожен охочий зможе ознайомитись із списком подій та обрати те, що йому до душі», — розповіла Любов Романюк.

До 30-ї річниці Незалежності України Рівненщина отримала свою унікальну квітку-логотип. Під час відзначення свята рекомендується використовувати інформаційні продукти, які розміщені в електронному вигляді за посиланням. Їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

В ювілейний день народження для держави цьогоріч відзначатимуть і низку знаменних для України та Рівненщини дат: 25-ту річницю Конституції України; 370-ту річницю битви під Берестечком;  460-річчя Пересопницького Євангелія.

Читайте також: «Мінус» — по 5 доларів, «пейзаж» — до 2 тисяч: на Рівненщині вилучили понад 100 кілограмів бурштину з розцінками

Коментар
30/07/2021 П'ятниця
30.07.2021
29.07.2021
28.07.2021