стрічка

«Мінус» — по 5 доларів, «пейзаж» — до 2 тисяч: на Рівненщині вилучили понад 100 кілограмів бурштину з розцінками

08 Червня 2021, 10:54
Вилучений бурштин 325
Вилучений бурштин
На Рівненщині триває системна боротьба з незаконним видобутком бурштину. 
 
Так, за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, спільно з оперативними працівниками Управління СБ України в Рівненській області, в межах кримінального провадження за фактами екоциду та незаконного видобування, збуту, придбання, зберігання, передачі, перевезення та перероблювання бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, вчиненого у значних розмірах провели ряд обшуків на території села та селища Рокитне Сарненського району. Про це інформують в пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.
 
В межах цього ж провадження минулого тижня правоохоронці вже проводили слідчі дії на землях державного фонду на території Вараського (Володимирецького) району, в ході яких тоді вилучили близько 500 кілограмів «сонячного каміння». Втім, на основі зібраної інформації продовжили роботу вже на Сарненщині й таким чином наразі загальний об’єм вилученого бурштину вже складає майже 650 кілограмів.
 
Окрім каміння під час обшуків вилучили також чорнові записи щодо обсягів збуту бурштину і його вартості, та обладнання, призначене для обробки «сонячного каміння».
 
На даний час вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, тривають першочергові слідчі (розшукові) дії. Призначено судову гемологічну експертизу каміння.
 
 
Коментар
17/06/2021 Четвер
17.06.2021
16.06.2021
15.06.2021
14.06.2021